Pigooi Kalıp Model Sanayi Ticaret Limited Şirketi

U​luslararası alanda önde gelen bir çok firmaya tasarım ve mühendislik desteği vermektedir. Makina Model ve Döküm sektörünün yanında tasarımlarını üstün başarı ile gerçekleştirdiğimiz alanlar arasında makina,savunma sanayi, tarım makinaları, kara - deniz ve hava araçları, kırıcı ve madencilik sektörleride yer almaktadır. Tasarım hikayesi demiştik... Nitekim Pigooi Kalıp Model'in literatüründe tasarımdan, yaratıcılıktan, üretimden, baştan aşağıya yenilemekten başka bir şey de yoktu. Şiirsel bir ifadeyle anlatılacak olursa; tasarımcılarımız, senfoni eşliğinde içilen bir kahve hissi duyuyorlarsa, bir şeyleri zaten başarmış demektir. Daha fazlasını ve daha kalitelisini yapmaktan onları kim alabilir ?
KALİTE POLİTİKAMIZ
Hedefimiz geçmişten gelen model, döküm ve simülasyon tecrübesi ile günümüzde bilgisayar teknolojilerindeki hızlı gelişmelere bağlı olarak döküm proseslerinin modellenmesi ve döküm parça tasarımının yoğun mühendislik becerilerine ve deneme yanılma yöntemine gerek kalmadan yapılmasını mümkün hale getirmektir. Teknolojik yeniliklerin olanakları ile müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kaliteli ve ekonomik hizmetleri sunmaktır. Model ve maça sandıkları imalatları ISO 12890 - ISO 8062 - DIN 1511 standartlarına, H1 kalitesine , veya müşterinin istemiş olduğu standart ve kaliteye uygun olarak imal edilmektedir.

Sonuca Ulaşma

Start verdiğimiz her projede asıl amacımız; sonuca ulaştırabileceğimiz her adımı tamamlamak, projenin geliştirilmesi gereken kısımlarını tespit edip gerekli müdehaleyi yapmaktır.

Tasarımsal Fikirler

Üstlendiğimiz her projenin tasarımsal hatalarını, geliştirilmesi gereken noktalarını modelleme ve simülasyon sonrası tespit edip gerekli sihirsel dokunuşları yapmak...

Güçlü İletişim

Misafirlerimiz ile aynı dili konuşmaktan zevk alıyoruz. Çünkü soyut bir fikri somutlaştırırken isteklerin ve fikirlerin aynı yönde ilerlemesi iletişimin ne kadar güçlü olduğunu gösterir.

Süreç Hızlandırma

Gerekli done & briefinglerin aktarımından sonra planlanan işlemleri en kaliteli ve en hızlı taktiklerle yerine getirerek taahüt edilen sürede hazır edilmesi firmamızın temel şartlarındandır.

BAŞARI İSTATİKLERİMİZ

5782+

TAMAMLANMIŞ 3D MODELLEME PROJESİ

1230+

DÖKÜM KALIBI PROJESİ

17698+

BARDAK KAHVE TÜKETİMİ

876+

PATENTLİ PROJE

BİZE ULAŞIN, FİKİRLERİNİZİ DİNLEMEKTEN MEMNUN OLACAĞIZ

Sıradışı Fikirlere Açığız... Bu Sayede En Görkemli ve En Güçlü Tasarımları Biz Yapıyoruz.

TOP